Kontakt z Działem Zamówień Publicznych


mgr Agata Wawer - Kierownik

Tel: 81 889 31 00

E: agata.wawer@piwet.pulawy.pl

G: Poniedziałek - Piątek: 7:00 to 15:00


mgr Aneta Kruk

Tel: 81 889 31 00

E: aneta.kruk@piwet.pulawy.pl

G: Poniedziałek - Piątek: 7:00 to 15:00


mgr Anna Kasprzak

Tel: 81 889 33 50

E: anna.kasprzak@piwet.pulawy.pl

G: Poniedziałek - Piątek: 7:00 to 15:00


mgr Anna Bogusz - w zastępstwie: lic. Agnieszka Lisica

Tel: 81 889 32 28

E: anna.bogusz@piwet.pulawy.pl

E: agnieszka.lisica@piwet.pulawy.pl

G: Poniedziałek - Piątek: 7:00 to 15:00


mgr Anna Olejarczyk

Tel: 81 889 32 28

E: anna.olejarczyk@piwet.pulawy.pl

G: Poniedziałek - Piątek: 7:00 to 15:00

Copyright PIWet-PIB© Dział Zamówień Publicznych, 2023